aboutus-bg

Ulrich Naturlich екологічні миючі та чистячі засоби.

Ulrich Naturlich екологічні миючі та чистячі засоби.

«Ulrich Naturlich» – це концептуально новий підхід до чищення Вашого будинку та одягу!
Справжня німецька якість поєднується з повністю натуральною сировиною, яка виготовляється з відновлюваних джерел.
Ніяких фосфатів, агресивних кислот та пальмової олії!
Дерматологічні фахівці Німеччини рекомендують засоби для чищення «Ulrich Naturlich» як гіпоалергенні – вони підходять для використання людям зі шкірними захворюваннями, алергією, вагітним жінкам і дітям.
При цьому для ароматизації продукції використовуються натуральні олії – лаванда, м’ята, троянда, цитрус та інші.
Економічність та екологічність
Компанія «Улріх Натюрліх» вже давно є прихильником упаковки, що екологічно розкладається, а також застосовує багаторазові пляшки і контейнери, в які Ви можете додати засіб для чищення, коли він у Вас закінчився!
Таким чином, виробник пропонує всім своїм клієнтам також взяти участь у скороченні пластикових відходів.
Продукція «Ulrich» відмінно доповнює одна одну (у комплект для прання білизни входять, наприклад, і порошок, і кондиціонер для делікатних тканин, і засоб для виведення плям) і є дуже економічними за рахунок концентрованої консистенції.
Захист навколишнього середовища
Компанія бере активну участь у програмах захисту навколишнього середовища, а також виступає категорично проти тестів на тваринах.
Продукція Ulrich Naturlich не містить ГМО.
Всі засоби, включаючи висококонцентровані відбілювачі, 100% розкладаються.
Спробуйте засоби для прання та догляду за білизною, кондиціонер, засіб для виведення плям або засіб для миття посуду з алое-вера і переконайтеся самі!
Основною перевагою продукції «Ulrich Naturlich» є повністю екологічно чистий склад: відсутність будь-яких хімічних ароматів, барвників та консервантів, продуктів нафтохімічної промисловості, а також парабенів, які не видаляються з посуду та домашнього одягу.
Також засоби для чищення від цієї німецької фірми напрочуд економічні за рахунок концентрованого складу!
Придбати порошки для прання та інші товари від торгової марки «Ulrich Naturlich» ви можете у нашому магазині atay.com.ua/product-brands/ulrich-naturlich

Компанія Ulrich natürlich вже майже 30 років пропонує своїм клієнтам екологічні миючі та чистячі засоби.

Ми використовуємо інгредієнти на основі поновлюваної сировини, якщо це можливо з органічного землеробства. Наша основна увага приділяється сталому розвитку нашої продукції. Тема сталого розвитку стає все більш актуальною для споживачів, саме тому зараз ми пропонуємо багато виробів без пластику, деякі виготовлені зі 100% переробленого матеріалу і, зовсім недавно, миючих засобів в скляних пляшках.

Наша філософія полягає в тому, щоб стійко захищати навколишнє середовище за допомогою продуктів Ulrich natürlich. Ми продовжимо цей обраний шлях з нашою командою і з вами, послідовно для вас.

СЕРТИФІКАТ ISO 9001:2015

Ми сертифіковані компанією DEKRA Certification GmbH відповідно до ISO 9001:2015.

Шляхом впровадження специфікацій і стандартів цієї системи менеджменту якості досягається стійке і постійне поліпшення якості продукції, процесів і послуг компанії.

Сертифікований компанією ECO-Control GmbH відповідно до стандарту продукції по догляду за природою

Стандарт продукції для догляду за природою (NCP) – це екологічна етикетка для миючих та миючих засобів, а також для іграшок та добрив. Стандарт розшифровується як продукти, які складаються з інгредієнтів, які є максимально природними і не забруднюють надмірно навколишнє середовище.

СЕРТИФІКАТ ЗЕЛЕНОЇ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Ми оснащені сертифікатом захисту клімату від LichtBlick SE.

Ми забезпечені сертифікованою, екологічно чистою енергією. Це на 100% кліматично дружнє і тому не забруднює навколишнє середовище.

Нас підтримує компанія ASUC GmbH – підтримка з системою.

Ми перебуваємо під наглядом з точки зору безпеки та медицини праці відповідно до DGUV V2 з питань охорони праці, медицини праці, семінарів, навчальних курсів, іспитів УФВ, консультацій.

ВЕГАНСЬКИЙ СЕРТИФІКАТ

Ми сертифіковані Веганським товариством веганів.

Веганська квітка нагороджена Веганським товариством Англії. Вироби, що несуть цю печатку, не містять тваринних інгредієнтів і не були випробувані на тваринах.