aboutus-bg

BabyGO – Дитячі ліжечка, манежи, стільчики для годування

BabyGO – Дитячі ліжечка, манежи, стільчики для годування

BabyGO – це новий бренд дитячого стилю життя, велика компанія з виробництва обладнання для дітей і немовлят!
Звичайно, дитячі речі повинні бути перш за все практичними. Але стати батьками не означає обходитися без гарного дизайну!
babyGO створює дитячі речі, які відповідають усім вимогам практичності та водночас гарно виглядають. Завдяки сучасному широкому асортименту в свіжому дизайні, BabyGo позиціонує себе як новий бренд дитячого стилю життя.
Дизайн продукції розробляється в штаб-квартирі компанії в Німеччині!

babyGO – просто і без кітчу
Предмети меблів з дерев’яними елементами, такі як дитячі стільчики та приставні ліжечка, виготовлені з масиву бука і таким чином виділяються на тлі звичайного барвистого пластику. Сучасний дизайн, який ідеально вписується в сучасну, зі смаком мебльовану квартиру. Більшість товарів доступні в трьох-шести різних кольорах або колірних комбінаціях.

babyGO пропонує широкий асортимент товарів, починаючи від дитячих чохлів і сидінь для автомобілів, і закінчуючи колясками та переносками, а також такими предметами меблів, як приставні ліжечка, дитячі стільчики та манежі. Просте ігрове обладнання для саду також доступне. Безліч дрібних, добре продуманих деталей полегшує виховання дітей: дитячий стільчик Carou росте разом з дитиною завдяки регульованим по висоті ніжкам, а також може використовуватися як табурет.

Чому babyGO?
Висока якість продукції!
Продуманий дизайн!
Німецький бренд!

перечень товаров